Накладений платіж. Оплатити товар можна при отриманні. В цьому випадку ви оплачуєте додаткові витрати на переказ коштів за отримане замовлення.

Для вашої зручності наш магазин забезпечує оплату замовлення післяплатою. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, що при такому способі оплати існує обов'язкова ПЕРЕДОПЛАТА за доставку (приблизно 100 грн). У цьому випадку з основної суми замовлення ВІДНІМІТЬ суму передоплати, це буде сума післяплати при отриманні замовлення. Передоплата не повертається в разі незаїзду на замовлення, відмови від отримання.

Передоплата (переказ на картковий рахунок). Оплатити товар можна заздалегідь, тим самим уникнувши витрат на перерахування грошей в пункті видачі товару. Після підтвердження замовлення з вами зв'яжеться менеджер і вкаже номер карти для оплати.

Самовивіз. Якщо ми проживаємо з вами в одному місті, товар можна забрати і оплатити за місцем видачі, попередньо домовившись про зустріч з менеджером компанії.

Оплата на розрахунковий рахунок. Рахунок UA6630529900000026008050272098, МФО 305299 в АТ КБ "Приватбанк", м. Дніпро, ЄДРПОУ 3054209540, ми є платником податку на додану вартість.

Оплата і витрати на переказ коштів здійснюються згідно з тарифами банку.

Оплата онлайн карткою VISA / MasterCard - WayForPay.

Зверніть увагу, що товар торгової марки BERGHOFF ми відправляємо тільки за 100% передоплатою.